ECOtrend » Služby

Služby

V rámci našich podnikatelských aktivit nabízíme služby zejména obcím a podnikatelským subjektům. Postupně rozšiřujeme nabídku také pro fyzické osoby.

Zaměřujeme se zejména na následující oblasti:

logo

EkologieNabízíme komplexní servis pro podnikatele, kraje a municipality v oblasti ekologie. Zajistíme pro Vás zpracování havarijních a provozních řádů, postáráme se o Vaše odpadové hospodářství, proškolíme Vaše zaměstnance, připravíme vnitropodnikové směrnice a spoustu dalších služeb na nejvyšší úrovni.
 
logo

EnergetikaDlouhodobě se zabýváme oblastí energetiky, zejména alternativními zdroji a jejich efektivním využitím. Naši experti Vám poradí ve všech fázích realizace Vašeho záměru a to jak s výběrem vhodné koncepce, tak i optimální technologie. Mezi naše hlavní specializace patří bioplynové stanice, domácí obnovitelné zdroje energie, elektromobilita a CNG v dopravě.
 
logo

Veřejné zakázky, financování obcí, účetnictví a projektyV rámci spolupráce s renomovanou advokátní kanceláří KLB Legal provozujeme platformu Administr, jejíž hlavní náplní je příprava a management veřejných zakáze, financování záměrů municipalit a účetnictví a administrace projektů.
 
logo

Certifikace - LCA plusVýznamná částí portfolia našich služeb spočívá v poradenství týkající se zavádění moderních ekologických certifikací včetně LCA (Life Cycle Assessment) a EPD (Environmental Product Declaration).
 
logo

PR a marketingŘešíte ekologický spor? Plánujete zlepšit svou image? Chcete poukázat na příznivý environmentální aspekt Vašich produktů a služeb? Specializujeme se PR a marketing v oblasti ekologie a umíme moderovat a facilitovat ekologické spory.

 

 

CNG plus